Jen tak pro zábavu
Tržní hodnoty kádru
Kolik by kdo stál, kdyby se v okrese přestupovalo jako v lize. Základ dává oficiální přestupní tabulka FAČR, zbytek odehraná kariéra z registru. Stav k 11. 10. 2026.
Sloupec Pohyb ukazuje, co s hodnotou udělal poslední zápas: Radostice – M. Bránice 0:5. Gól přidává, karta ubírá.
Hodnota kádru
387 000 Kč

Nejdražší hráč
Hron Adam
34 500 Kč
Přepočet na piva
15 480
| # | Hráč | Záp. | Gólů | Nejvyšší hraná soutěž | Hodnota | Přepočet na piva | Pohyb |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hron Adam | 251 | 32 | 5. liga | 34 500 Kč | 1 380 | — |
| 2. | Varga David | 214 | 15 | 5. liga | 30 000 Kč | 1 200 | — |
| 3. | Zach ViktorGK | 121 | 6 | 5. liga | 28 500 Kč | 1 140 | +1 500stoupl o 1500 korun |
| 4. | Hron Štěpán | 159 | 42 | 5. liga | 25 000 Kč | 1 000 | — |
| 5. | Chýla Marek | 56 | 22 | 4. liga | 22 000 Kč | 880 | — |
| 6. | Bábeľa Pavol | 199 | 89 | 5. liga | 21 000 Kč | 840 | +2 500stoupl o 2500 korun |
| 7. | Matoušek Šimon | 226 | 88 | 8. liga | 19 000 Kč | 760 | — |
| 8. | Zohner Tomáš | 124 | 49 | 9. liga | 19 000 Kč | 760 | — |
| 9. | Hambálek Karel | 167 | 106 | 9. liga | 17 000 Kč | 680 | +2 500stoupl o 2500 korun |
| 10. | Křivý Michal | 225 | 40 | 9. liga | 16 000 Kč | 640 | — |
| 11. | Brázda JanGK | 135 | 9 | 8. liga | 15 500 Kč | 620 | — |
| 12. | Gurung Tsultrim Tenzin | 37 | 6 | 9. liga | 15 000 Kč | 600 | +5 000stoupl o 5000 korun |
| 13. | Božek Erik | 183 | 102 | 6. liga | 14 500 Kč | 580 | — |
| 14. | Šotola Tomislav | 226 | 91 | 8. liga | 12 500 Kč | 500 | — |
| 15. | Líška Miroslav | 24 | 7 | 9. liga | 12 000 Kč | 480 | — |
| 16. | Badin Jakub | 161 | 10 | 9. liga | 11 000 Kč | 440 | — |
| 17. | Mardanian Suren | 23 | 4 | 9. liga | 9 500 Kč | 380 | — |
| 18. | Mulenga Takanatswa Moses | 27 | 6 | 9. liga | 8 000 Kč | 320 | +2 500stoupl o 2500 korun |
| 19. | Dvořák Matyáš | 3 | — | 9. liga | 7 500 Kč | 300 | — |
| 20. | Havlíček Andrej | 29 | — | 9. liga | 7 500 Kč | 300 | — |
| 21. | Karas Jakub | — | — | — | 7 000 Kč | 280 | — |
| 22. | Hambálek Aleš | 174 | 4 | 9. liga | 6 500 Kč | 260 | — |
| 23. | Motyčka Tomáš | 146 | 24 | 9. liga | 6 000 Kč | 240 | — |
| 24. | Odehnal AlešGK | 31 | — | 9. liga | 5 000 Kč | 200 | — |
| 25. | Němec Václav | 6 | 1 | 9. liga | 4 000 Kč | 160 | — |
| 26. | Koblížek Václav | 91 | — | 9. liga | 3 500 Kč | 140 | — |
| 27. | Vilmon Dario | 2 | — | 9. liga | 3 000 Kč | 120 | — |
| 28. | Gratias Jaroslav | 16 | 2 | 9. liga | 2 500 Kč | 100 | — |
| 29. | Holý Tomáš | 99 | 6 | 9. liga | 2 500 Kč | 100 | — |
| 30. | Louden David | — | — | — | 2 000 Kč | 80 | — |
Jak se to počítá
Hodnota je průměr dvou pohledů — kolik by hráč stál podle oficiální tabulky a co má skutečně odehráno.
- Přestupní tabulka FAČR. Odstupné podle nejvyšší hrané soutěže a věku — 4. liga 70 000 až 35 000 Kč, 9. liga 10 000 až 5 000 Kč. Nad 35 let už tabulka odstupné neurčuje, tam je dopočítané.
- Odehraná kariéra. Minuty násobené úrovní soutěže (divize ×3, krajský přebor ×2,2, I. A ×1,7, okresní přebor ×1,2, III. třída ×1), k tomu góly. Starší sezóny se počítají méně.
- Mladí a starší se poměřují jinak. Do 23 let rozhoduje ze tří čtvrtin tabulka — cení se, co má hráč před sebou. Od 40 let naopak ze dvou třetin to, co má odehráno.
- Brankáři mají přirážku 10 %, stejně jako hráči do 21 let a nad 45 let.
- Pivo se počítá po 25 Kč (sud padesát litrů za 2 500 Kč je sto piv).
Bodování sezóny
Tyhle částky se přičtou nebo odečtou přímo k hodnotě hráče — přesně v téhle výši.
| Gól | +2 500 Kč |
|---|---|
| Odchytaná nula (brankář, který chytal) | +1 500 Kč |
| Žlutá karta | −800 Kč |
| Červená karta | −2 500 Kč |
| Žlutá z dřívějších sezón | −150 Kč |
| Červená z dřívějších sezón | −750 Kč |
Karty z posledních dvou sezón se počítají celé, ze sezón starých tři až pět let z 80 % a ze starších ze 60 %.
Minuty od sezóny 2025/2026 do výpočtu nejdou. Hraje se s hokejovým střídáním, to se do zápisu nepíše, a zapsané minuty tak neodpovídají skutečnosti. Za tyhle sezóny se proto počítají odehrané zápasy přepočtené průměrnou délkou startu daného hráče z dřívějška.
Zdroje: přestupní tabulka FAČR, veřejný registr FAČR (kariéry vede od sezóny 2015/2016) a výsledky z tohoto webu. Sezóny před rokem 2015 registr nemá; co klub doložil, je započítané paušálem.
Čísla jsou nadsázka pro pobavení. Nejsou nabídkou k přestupu a neříkají nic o tom, jak si kterého hráče vážíme.